Firma Ancer UPS, s.r.o. se zabývá poradenskou a obchodní činností v oblasti IT technologií s důrazem na jejích bezchybný provoz.

Věnujeme se řešení, poradenské činnosti, fyzickým dodávkám a montáží záložních zdrojů UPS, benzínových elektrocentrál, dieselagregátů,  odvlhčovačů, frekvenčních měničů, počítačů a další obchodní činnosti.

 Zabýváme se nejen pouhým nákupem a prodejem, ale naším krédem je především spokojenost zákazníka po celou dobu průběhu zakázky od jejího zadání, přes návrh řešení, následný prodej, servis. Vzhledem k faktu, že zastupujeme více než jen jednoho nebo dva výrobce, jsme vždy schopni se plně přizpůsobit Vašim požadavkům a doporučit Vám to nejlepší řešení, tzv. šité na tělo. A tak pro český i zahraniční trh nabízíme našim zákazníkům možnost vybrat si, z mnoha výrobních značek od nejlepších světových výrobců UPS a dalších.

Ancer UPS, s.r.o. svým zákazníkům nabízí, jako nadstandardní službu zdarma, osobní dohled našich pracovníků nad montáží zařízení, prováděné našimi dodavateli a to s cílem dodržení výhodné ceny, komplexnosti a perfektní kvality odváděných prací. Naší snahou je, aby veškerá zařízení a jejich montáž byla v provedení nejvyšší kvality.

 Zajišťujeme také výběrová řízení a poradenství na dodávky veškerého zboží, které nabízíme, např. záložních zdrojů UPS a DA, a s tím navazujících kabelových rozvodů, naftového hospodářství a vzduchotechniky.

Na začátku roku 2003 jsme pro naše zákazníky otevřeli virtuální obchodní dům, kde naleznete různé zboží za ceny nižší než doporučené.